Здається будинок Київ, Печерський, Менделеева ул., 65  (№ 1-349-394)

Ціна: 7 000 $

Здається будинок Київ, Печерський, Менделеева ул., 65 фото 1

Характеристики

Ціна: 7 000 $
№ об'єкта: 1-349-394
Тип: будинок
Поверхів: 4
Спалень: 5
Площа будинку: 550 м2
Ділянка: 11 сот
выход к воде : -
Бассейн: -
Гостевой дом/ Дом охраны : -
рядом лес : -
Комиссия Агенства 50% Наличные; 56%Безнал : +
Є УКРИТТЯ АБО ЦОКОЛЬ : +

Адреса: Київ, Печерський, Менделеева ул., 65

Будинок на Чорній горі з басейном, сауною. Менделєєва 65.
Чорна гора один із історичних пагорбів Києва, знаходиться між станціями метро Дружби Народів та Деміївська.

Повністю автономний будинок з дизайнерським ремонтом загальною площею 550 м, що розташований на ділянці в 11 соток має на своїй території:

-гараж на 2 машини

-басейн з підігрівом

-власний сад на задньому дворі

-літня кухня з мангал зоною

Планування будинку: 2 спальні, 2 кабінети(можливе переобладнання в додаткову спальню), майстер спальня.

1 поверх: гардеробна при вході в будинок, вітальня з каміном, кухня, обідня зала на 12 персон, зимовий сад з видом у двір, гостьовий туалет.

2 поверх: майстер-спальня з великим гардеробом та власною ванною кімнатою з джакузі, робочий кабінет з великим балконом з вікнами в сад, санвузол, кладова кімната.

3 поверх: дитяча кімната, спальня з куполом(6 метрів) та двома балконами, санвузол.

-1 поверх: спортивна-зала, сауна, душова з холодним відром, санвузол, кімната відпочинку, кімната для прання та сушки, кімната заморозки продуктів, щитова.

Газова котельня, резервний бензиновий генератор на 7, 5 квт, працює в парі з теплонасосом, централізований водоканал, поруч у пішій доступності бювет.

У вартість оренди входять послуги фізичної щоденної охорони та садівник що доглядає територію.
Додатково надішлю презентацію з фото та планом будинку.
Детально відповім на кожне ваше питання, телефонуйте

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок